Keiralt juunioride maailma- ja Euroopa rekord!

17.-22.oktoobrini toimusid Portugalis Albufeiras 10.Downi Sündroomiga ujujate maailmameistrivõistlused. Võistlemas oli 163 sportlast 23 riigist.

Eesti esinduse koosseisu kuulusid ka meie klubi ujujad Keira, Hardi ja Kaspar Paul. Kui noormehed on mitmekordsete tiitlivõistluste kogemusega, siis Keirale oli see esimene DSISO MM.

Viimast aastat juunioride võistlusklassi kuuluv Keira sai MM-i arvestuses võrdväärselt absoluutarvestusele osaleda 25m distantsidel. Oma lemmikujumisviisis, rinnuliujumises, püstitas Keira 25m distantsil uue juunioride maailma- ja Euroopa rekordi T21 võistlusklassis! Selili- ja vabaltujumises tuli Keira 25m ujumistes teisele kohale. Südikas neiu ei piirdunud ainult lühikeste distantsidega, vaid ujus end finaali ka 50m rinnuliujumises, kus saavutas väga tubli kuuenda koha. Finaali pääsesid ka noormehed – Hardi 200m rinnuli- ja Kaspar Paul 50m rinnuliujumises ning mõlemad ujusid end tublile 6.kohale.

Klubi tänab sportlaseid, treenereid, lapsevanemaid ning kõiki toetajaid ja pöidlahoidjaid!